Studijní texty

V rámci probíhajících studijních kurzů pořádaných akademií jsou publikovány texty odborných přednášek nebo skripta pro potřebu posluchačů a výuku. V případě zájmu o některou níže uvedenou neveřejnou publikaci se obraťte e-mailem na: knihy.akp /zavináč/ gmail.com.

STUDIUM MANŽELSTVÍ A RODINY - Papežský institut Jana Pavla II. v Římě

viz www.istitutogp2.it/dblog/

• Alexandra Diriart - Svátost manželství a svátost kněžství
  • José Noriega, Livio Melina - Erós a agapé; svátost smíření v manželském životě